Ревізор - Ревизор 7 сезон на Новому каналі 1 та 2 випуск від 22.08.2016 - 29.08.2016 року дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Сімейні

Ревізор - Ревизор 7 сезон на Новому каналі 1 та 2 випуск від 22.08.2016 - 29.08.2016 року
"Новий" канал і група програми "Ревізор" в шостому сезоні почне знову штурмувати харчові закладу, а саме: кафе, ресторани, супермаркети. З п'ятого сезону ведучим шоу "Ревізор" став Вадим Абрамов. З його приходом шоу "Ревізор" знайшло нове обличчя, він приніс в програму гумор і позитивний настрій. З першого по четвертий сезон програму "Ревізор" вела Ольга Фреймут, починаючи вже з п'ятого сезону веде Вадим. Крім появи гумору, в програмі також стало цікавіше дивитися, як відбувається оцінювання об'єкта з чоловічої точки зору. "Ревізор" побував уже в багатьох куточках України, і тепер він розширює свої кордони. Ведучий проекту "Ревізор" буде дуже ретельно шукати в закладі бруд і інші ознаки анти-санітарії, все це буде показано глядачам. Іноді в програмі "Ревізор" доходило навіть до рукоприкладства, так як не кожен захоче показати все зсередини. Такі заклади можуть отримати "Чорну мітку", а саме "Ревізор не рекомендує" даний заклад. Якщо ж вся перевірка пройшла успішно, то об'єкту присвоюється золота або срібна табличка - "Ревізор рекомендує". Вадим Абрамов оцінка буде проходити за кількома ознаками: місце розташування, ціна, акуратність і чистота абсолютно у всьому закладі, дизайн і інше.

ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОТРЕБИТЕЛЬСКОГО ШОУ "РЕВИЗОР 7 СЕЗОН" ВЫБЕРИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ВЫПУСК
загрузка...
Категорія: Сімейні | Теги: канал, випуск, сезон, Сімейні, (07.03.2016), Ревізор, новий
Переглядів: 232 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Ревізор - Ревизор 7 сезон на Новому каналі 1 та 2 випуск від 22.08.2016 - 29.08.2016 року, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Нарешті стартував сьомий сезон найпопулярнішого українського проекту про перевірки кафе, ресторанів, готелів та супермаркетів Ревізор. За попередній сезон новий ревізор Вадим Абрамов встиг полюбитися глядачам і багатьом співробітникам громадських закладів. Звичайно, в минулому сезоні у Вадима і команди з'явилися і недруги, але це зовсім не означає, що хлопці виконували свою роботу погано. Просто кожному власнику будь-якого закладу потрібно зрозуміти, що якщо їх ресторан або готель не отримали заповітну табличку, то значить поки заклад її просто не заслуговує і потрібно більше працювати.

Отже, для тих, хто не знає, розповімо, в чому ж полягає мета даного проекту. Програма Ревізор 2016 була створена спеціально для того, щоб дати поштовх рестораторам і готельєрам до того, щоб не стояти на місці і завжди підтримувати свій заклад на вищому рівні. Коли ревізор відвідує кафе, ресторан, готель чи санаторій він перевіряє якість обслуговування, уважно оглядає інтер'єр закладу, його чистоту і звертає увагу на професіоналізм персоналу і ціни. В супермаркетах оцінюються всі ті ж пункти, плюс до всього обов'язково перевіряються умови зберігання товарів і їх терміни придатності. Якщо в закладі відбулася перевірка, і у ревізора немає зауважень або практично немає, то воно обов'язково отримує табличку "Ревізор рекомендує". Якщо ж в готелі брудно, а в ресторані твориться бардак на кухні, персонал не має належної кваліфікації, а обслуговування залишає бажати кращого, то відповідно, про табличку не може йти й мови. А коли заклад викликає особливо неприємні емоції у Вадима і команди, коли в ресторані неможливо знайти практично ніяких позитивних сторін, тоді в книзі відгуків ревізором залишається "антірекомендація".

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: