Врятуйте нашу сім’ю 3 сезон (23.12.2014) 18 випуск дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Сімейні

Врятуйте нашу сім’ю 3 сезон (23.12.2014) 18 випуск
Врятуйте нашу сім'ю 3 сезон на каналі СТБ - це продовження прекрасного реаліті-шоу, учасниками якого є подружні пари на межі розлучення. Згідно зі статистикою щорічно в Україні відбувається близько 160 тисяч розлучень, а це приблизно 460 розлучень в середньому в день! При чому більша частина цих сумних подій припадає на молоді пари, які одружені в середньому близько 1 року. Україна, Росія і Білорусь - лідери серед європейських країн за кількістю розлучень на тисячу населення - 4-4,7 розпаду сім'ї на кожну тисячу жителів. Для порівняння в Польщі чи Словенії цей показник дорівнює 1,7 і 1,1 відповідно. Фахівці телешоу "Врятуйте нашу сім'ю 3 сезон" запрошують для участі у зйомках ті сім'ї, яким вже нічого не може допомогти залишитися разом і зберегти коли то міцну подружнє життя. Кожен випуск програми - окрема історія розчарування один в одному, втоми від постійних зобов'язань, бідності або відсутності власного житла. Психологи, соціальні працівники та інші професіонали каналу СТБ допомагають таким сім'ям, дарують батькам їм останній шанс не зруйнувати своє спільне життя, а дитині - надію на виховання в повноцінній сім'ї!

У підсумку, більшість подружжя учасників шоу Врятуйте нашу сім'ю 3 сезон (2014) після участі в програмі залишаються разом. Сім'я не розпадається, дитина продовжує рости у щасливій родині, а суспільство отримує шанс хоч трохи скоротити трагічну статистику розлучень в країні. Вважається, що одними з найбільш популярних причин розпаду сім'ї є нестача грошей (нездатність чоловіка їх заробити), відсутність простих необхідних побутових умов для спільного життя, морально-психологічні проблеми подружжя, а також банальна неготовність до відповідальності, що є невід'ємною частиною семейноу життя. Але завжди є шанс на щасливе майбутнє - навіть у зовсім безнадійних пар, і проект "Врятуй нашу сім'ю 3 сезон" нам це доведе!
загрузка...
Категорія: Сімейні | Теги: Врятуйте, сезон, Серіали, нашу, сім’ю, (2014)
Переглядів: 1715 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Врятуйте нашу сім’ю 3 сезон (23.12.2014) 18 випуск, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
У кожній родині, рано чи пізно, наступає момент, коли неможливо про щось домовитися, що в підсумку призводить до сварки. Скандали накопичуються і найважче і неприємне, до чого це може довести - розлучення. Відбувається це через те, що подружній парі важко ужитися, немає необхідного взаєморозуміння. Статистика не дуже радісна, але найприкріше те, що при таких сімейних розривах зазвичай дістається дитині, яка переживає це трошки по-іншому і відчуває свою провину у всій історії. На заході такі проблеми, утворені в колі сім'ї, прийнято вирішувати особливим способом - сім'я йде до сімейного консультанта або психолога, який, задаючи питання одному і другому члену сім'ї, може скласти повну картину і допомогти парі знайти між собою порозуміння. В наших країнах, через певного менталітету, це не вважається нормальним, не багато хто погодяться ділитися своїми проблемами із сторонніми людьми. Щоб якось допомогти російським сім'ям об'єднатися і жити щасливо, був випущений серіал "Врятуйте нашу сім'ю". В даній передачі члени родини будуть спілкуватися з висококваліфікованими психологами, які допомагатимуть подружжю вирішувати проблеми всередині сім'ї. Крім бесід, психологи будуть проводити з учасниками різноманітні психологічні тести, завдяки яким, у результаті, сім'я, нарешті, знайде розуміння і почне жити щасливо. В кожній передачі "Врятуйте нашу сім'ю" обговорюються різні сімейні проблеми, з яких припадає вибиратися. У підсумку це все допомагає налагодити відношення всередині сім'ї, що, безумовно, важливо не тільки для пари, але і для дитини.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: