Шустер LIVE (14.11.2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Українські тв-шоу » Ток-шоу

Шустер LIVE (14.11.2014)
Передача Шустер LIVE - це ток-шоу в прямому ефірі, в якому обговорюються актуальні питання на суспільно-політичну тематику, вільний майданчик, де звичайні люди, журналісти, громадські діячі та перші особи країни можуть відкрито висловити свою точку зору. 

Наприкінці робочого тижня, кожної п'ятниці в студії Савіка Шустера проходить жваве обговорення найгостріших проблем сучасності та останніх резонансних подій, що торкнулися життя суспільства. У залі зібрана вся Україна: це жителі Сходу і Заходу, північних, центральних і південних областей, а також Автономної Республіки Крим. У аудиторії впродовж програми є можливість висловити свою підтримку або несхвалення виступаючому учаснику програми - таким чином демонструється рівень розуміння і ставлення суспільства до подій.

загрузка...
Категорія: Ток-шоу | Теги: live, Ток-шоу, Шустер, (22.08.2014)
Переглядів: 1132 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Шустер LIVE (14.11.2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: