Хоббіт любо, але дорого - 8 Листопада 2014 - Дивитися онлайн фільми, серіали, тв-шоу безкоштовно
Головна » 2014 » Листопад » 8 » Хоббіт любо, але дорого
12:54
Хоббіт любо, але дорого
Все таємне прояснюється. Три прогулянки Хоббіта через ліси в супроводі співтоваришів обійшлися студії в 745 мільйонів американських доларів. Вкладення дещо перевищили очікування. Чи то апетити ростуть, чи то територія навколо гори значно подорожчала після «Володар кілець». Тоді режисер Пітер Джексон махнув чарівною паличкою і зняв трилогію за три сотні зелененьких, перетворивши їх в аналогічну кількість мільярдів. Навіть з вирахуванням податків і витрат просування проекту всі були задоволені.

При створенні «Хоббіт: Несподівана подорож» і «Хоббіт: Пустка Смога» режисер розкладав на кожну частину по 150 мільйонів. Заключний похід повністю складеться з невикористаного відзнятого матеріалу, що майстерно заощадить бюджет. Warner Bros. повірили і дали зелене світло. Все одно відступати нікуди. Зараз проект на стадії дрейфу. З натяжкою повернули вкладене. Вся надія на третю частину. Роль головного призвідника по раніше належить Мартіну Фріману. Кучерявий сміливець збере в одному місці всі відомі в романі раси і зіштовхне їх інтереси. Перемога за гідними.

Щоб реабілітуватися перед владою Нової Зеландії та інвесторами 17 грудня 2014 прем'єра «Хоббіт: Битва п’яти воїнств». Можливо збори кінотеатрів принесуть довгоочікуваний мільярд. Всіма доступними засобами режисер привертає до фільму. Конкурси любителів Хоббіта, небилиці в соцмережах, інтригуючі інтерв'ю. Уряд взяв на себе фінансові зобов'язання, надавши студії пільги в 120 мільйонів доларів.
Переглядів: 291 | Додав: show | Теги: Хоббіт, дорого, але, любо | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: